Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach • wysoka pozycja w google

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron i optymalizacją od wielu lat. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zdobywaj tysiące nowych klientów, dzięki wysokim pozycjom w google.

Laptop - google
Google to najbardziej popularna wyszukiwarka na świecie.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to złożony proces, w którym przede wszystkim potrzebna jest duża wiedza, doświadczenie oraz cierpliwość – brak choćby jednej z tych cech powoduje niepowodzenie w procesie pozycjonowania strony.

Posiadamy ogromne zaplecze pozycjonerskie, dzięki któremu w naturalny sposób będziemy zdobywać linki do Twojej strony, które tak na prawdę są jej głosami poparcia w zdobywaniu coraz lepszej pozycji w wyszukiwarce.

Możemy zaproponować dwa rodzaje rozliczenia za pozycjonowanie:

Płatność za efekty

Jest to rozliczenie, w którym płacisz tylko niewielką stałą opłatę za pozycjonowanie jest to z reguły około 150 zł netto miesięcznie, a resztę tylko wówczas, gdy Twoja strona osiągnie zamierzone, ujęte w umowie, pozycje w wyszukiwarce.

Bazujemy na tym modelu rozliczeniowym, ponieważ klienci korzystający z naszych usług mają pewność, że zainwestowane w pozycjonowanie pieniądze przynoszą zamierzony efekt.

Abonament

Rozliczenie abonamentowe, to rodzaj rozliczenia, w którym płacisz tylko stałą kwotę miesięczną za pozycjonowanie. My staramy się oczywiście osiągnąć jak najlepsze wyniki, a Ty masz wszystko przedstawione czarno na białym dzięki raportom z naszych prac, które wysyłamy Ci regularnie, abyś przekonał się jaka praca została już przez nas wykonana.

Ogólna wartość pozycjonowania będzie wyższa w przypadku modelu „płatność za efekty”, ale wtedy masz większą pewność, że zapłacisz tylko za zamierzone pozycje w wyszukiwarce, a my na siebie bierzemy ryzyko niepowodzenia. Jednak takiego nie bierzemy pod uwagę 🙂

Optymalizacja strony

Optymalizacja jest bardzo ważna, a jej rangę przedstawimy na przykładzie udziału człowieka w maratonie. Chcąc wziąć udział w takim biegu nie możemy przystąpić do niego z tzw. marszu, ale musimy przygotowywać się miesiącami, aby być w dobrej formie. Tak samo jest z optymalizacją strony, jest to jakby przygotowanie naszej witryny do maratonu jakim jest pozycjonowanie.

Kluczowe tutaj jest sprawdzenie treści znajdujących się na naszej stronie, szybkość jej działania, możliwość wyświetlania na urządzeniach mobilnych i wiele, wiele innych czynników , których łącznie mamy do przestudiowania ponad 50. Oczywiście optymalizacja strony nie trwa, aż tak długo jak przygotowanie do maratonu – nam powinno to zająć nie więcej niż kilka dni.

Już wiesz dlaczego optymalizacja strony, jest tak ważna, bez niej pozycjonowanie byłoby dużo mniej skuteczne, a w wielu przypadkach niemal nie możliwe.

Najkorzystniej jeśli Twoja strona postawiona jest na oprogramowaniu WordPress, głównie w oparciu o to oprogramowanie działamy i uważamy, że jest to najlepsze aktualnie rozwiązanie zwłaszcza dla nie dużych stron, ponieważ, taka strona dużo przyjaźniej się optymalizuje, a w dalszej części zadania – pozycjonuje.

Czego wymagamy od Ciebie – powiew świeżości

Częste aktualizacje to powiew świeżości dla Twojej strony

Aktualne algorytmy wyszukiwarek, dużą uwagę przykładają do faktu, że na witrynie coś się dzieje, że nie wygląda na opuszczoną i nie aktualizowaną. Dlatego o te aktualizacje Twojej strony Cię prosimy i tego wymagamy, bo efekt pozycjonowania wówczas będzie znacznie lepszy.

Najlepiej by strona była aktualizowana codziennie, ale nawet cotygodniowy wpis czy nowa galeria zdjęć będzie mile widziana przez roboty które odwiedzają Twoją stronę i wysyłają sygnał do wyszukiwarek.

Daj nam znać czy zainteresowała Cię nasza oferta 🙂 Razem na pewno sprawimy by Twoja strona była na szczycie wyników w Google. Napisz do nas na adres swnetcompany (małpa) gmail.com